معاونت توسعه و مديريت منابع
۱۳۹۶ دوشنبه ۵ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1395/06/14 تعداد بازدید : 138
اجلاس معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه هاي كلان منطقه يك
اجلاس معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه هاي كلان منطقه يك

نشست مشترك معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه­هاي كلان منطقه يك كشور با حضور معاونين توسعه و مديران مالي و بودجه دانشگاه­هاي علوم پزشكي مازندران، بابل، گلستان، سمنان، شاهرود و گيلان با موضوع مديريت هزينه و چالش­ها، در ساري برگزار گرديد.

اين نشست در راستاي سي­ ويكمين اجلاس معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه­هاي كشور كه در تاريخ 17 و 18 شهريور در دانشگاه علوم پزشكي تبريز برگزار مي­گردد، تشكيل گرديد.

در آغاز دكتر محمد پنبه­ چي، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران ضمن خوشامدگويي به مدعوين محترم سخناني در خصوص بودجه و اعتبارات هزينه­اي و همچنين مديريت هزينه و درآمد و چالش­هاي موجود در وضعيت فعلي دانشگاه­ها مطرح نموده و از تجربيات، چالش­ها و راهكارهاي اجرايي كه از گذشته تاكنون با آن روبرو بوده و كسب نموده ­اند سخن گفتند. در ادامه هر يك از معاونين و مديران دانشگاه­ها نيز نقطه نظرات خود پيرامون موضوع جلسه را طرح نمودند.

در پايان دكتر جان بابائي، رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ضمن حضور در جلسه از تلاش بي دريغ و اقدامات بزرگي كه در اجراي طرح تحول سلامت در كشور صورت گرفت سخن گفته و اعلام نمودند در صورتيكه دانشگاه­هاي كلان منطقه يك تجربيات خود را به اشتراك گذاشته و بصورت مشترك در زمينه­ هاي مهم اقدام نمايند، نتايج درخشاني عايد مردم منطقه خواهد شد.

 
 
 
 
 
 
اجلاس معاونين توسعه مديريت و منابع دانشگاه هاي كلان منطقه يك
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal